У США створили фонд підтримки українських науковців

40771

Американська компанія CRDF Global оголосила про створення глобального надзвичайного фонду для підтримки українських науковців, передає Голос Америки.

«Ми віримо, що в Україні є надзвичайна потреба в підтримці науковців  та новаторів. Тож після консультацій з деякими нашими друзями в українській діаспорі, також з друзями CRDF Global, з нашими партнерами в Україні ми вирішили, що це варто зробити. Ми вже маємо деякі початкові внески і зараз рекламуємо цей фонд, щоб привернути до нього більше уваги», – зазначила глава організації CRDF Global Кетлін Кемпбел.

Гранти для науковців здебільшого плануються на закупівлю обладнання для вчених та новаторів, матеріалів для проведення наукових досліджень, підтримку наукових подорожей закордон. У фонді вважають, що перші гранти можуть піти в Україну вже цього року.

«Наші наукові проекти – орієнтовно в межах 100 тисяч доларів кожен. І, чесно кажучи, часто цього недостатньо. Бо наука – дуже дорога, вона передбачає дослідження, обладнання. Утім, ці кошти принаймні допоможуть їм у пошуку партнерів», – зазначила Кетлін Кемпбел.

Створення фонду підтримали і американські  законодавці з групи сприяння Україні на чолі з членом Палати представників Марсі Каптур. Першими донорами фонду стали представники української діаспори у США.

 

Джерело: http://vidia.org/

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s