Сорокопудівські науково-краєзнавчі читання «Історія Канівщини в контексті історії України»

Міністерство культури України
Шевченківський національний заповідник
Відділ культури Канівського міськвиконкому

Інформаційне повідомлення

15 вересня 2016 року в Шевченківському національному заповіднику (м. Канів) будуть проведені Сорокопудівські науково-краєзнавчі читання «Історія Канівщини в контексті історії України» на вшанування пам’яті канівського краєзнавця Івана Сорокопуда, почесного громадянина міста Канева; з нагоди відзначення 25-річчя з часу заснування Канівського історичного музею (нині – науково-дослідний відділ Шевченківського національного заповідника «Канів від давнини до сучасності») та в рамках святкування Дня міста.

Основні напрямки роботи:
1. Джерельна база та історіографія досліджень з історії Канівщини.
2. Історія Канівщини від найдавніших часів до сьогодення.
3. Видатні постаті Канівщини та їх роль у вітчизняній і світовій історії.
4. Проблеми і перспективи вивчення, збереження та використання рухомих і нерухомих пам’яток культурної спадщини Канівщини.
5. Музеєзнавство на сучасному етапі розвитку; фундатори музейних колекцій.
6. Актуальні питання історії України, історичного краєзнавства, музеєзнавства, пам’яткознавства, мистецтвознавства.
До участі запрошуються краєзнавці, історики, археологи, літературознавці, мистецтвознавці та всі, хто цікавляться історією рідного краю.
Робоча мова – українська.
Просимо подати матеріали та заявку про участь у читаннях до 1 серпня 2016 року на адресу: 19003, науково-дослідний відділ Шевченківського національного заповідника «Канів від давнини до сучасності», вул. Героїв Небесної сотні, буд. №15, м. Канів, Черкаська обл.; e-mail: olgaisayeva@ukr.net
Планується друк матеріалів читань окремою збіркою.
Вимоги до оформлення матеріалів: обсяг – не більше 10 сторінок тексту, формат А4. Електронний варіант повідомлення подається у форматі DOC, редактор Times New Roman, кегль 14, інтервал 1,5, поля 2 см. Фотографії та інші ілюстративні матеріали подаються окремим файлом у форматі jpg або tiff, розміром не менше 10см х 15см.
Повідомлення повинно мати таку вихідну інформацію: прізвище та ім’я автора, науковий ступінь, вчене звання, посада та назва установи, яку представляє автор (вирівнювання по правому краю). Через один рядок – назва повідомлення (по центру, великими літерами, шрифт жирний). Через один рядок після назви – основний текст (вирівнювання по ширині, абзац 1 см). Посилання (кегль 12, інтервал 1) – через один рядок після основного тексту. Джерела та література вказуються в порядку згадування в тексті. Оформляються згідно з вимогами ВАК України до матеріалів для друку у фахових виданнях. Інформація в посиланнях на архівні документи подається через кому (наприклад: ДАЧО, ф. 117, оп. 1, спр. 5). Індекс посилань у тексті подається в квадратних дужках цифрами (наприклад: [3, с. 29], перша цифра – номер джерела в списку, друга – сторінка або сторінки), посилання на декілька джерел розділяються крапкою з комою. Лапки в тексті використовуються за зразком: «лапки».
Контактні телефони: тел. (04736) 3-23-41, моб. тел. 0674787504 (завідувач науково-дослідного відділу Шевченківського національного заповідника «Канів від давнини до сучасності» Ісаєва Ольга Миколаївна).
Запрошення учасникам буде надіслано додатково.
Оргвнесок для учасників – 200 грн. (передбачає часткове покриття витрат на публікацію матеріалів).
Проїзд, харчування та проживання за рахунок учасників.

Оргкомітет

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s