70-а міжнародна конференція “Каразінські читання”

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна

Історичний факультет Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова

Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди

Шановні колеги! Запрошуємо взяти участь у 70-й Міжнародній конференції молодих учених «КАРАЗІНСЬКІ ЧИТАННЯ», яка відбудеться 28 квітня 2017 р. у ХНУ імені В. Н. Каразіна.

Планується робота за такими напрямами: 

 1. Археологія
 2. Воєнна історія
 3. Гендерна історія
 4. Історіографія
 5. Джерелознавство та спеціальні історичні дисципліни
 6. Історія стародавнього світу
 7.  Історія культури
 8. Історія міжнародних відносин
 9. Історія науки та освіти
 10. Історія релігії та церкви
 11. Історія Північного Причорномор’я у добу античності
 12. Історія середніх віків
 13. Історія Харківщини
 14. Історія Харкова: формування міського простору 
 15. Історія України
 16. Нова та новітня історія країн Азії та Африки
 17. Нова та новітня історія країн Європи та Північної Америки

Реєстрація учасників – 28 квітня з 10:30 до 11:30 у Головному корпусі університету (майд. Свободи, 4) в ауд. V-59. Початок роботи конференції о 12:00.

Заявку на участь у конференції та тези доповіді просимо подавати до 31 січня 2017 р. через спеціальну електронну форму, посилання на яку розміщено на сторінці сайту історичного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна [http://history.karazin.ua/nauka/mijnarodna-naukova-konferentsiya-karazinskichitannya.html]. Тези (обсягом до 4 тис. знаків з пробілами), які будуть надіслані після завершення цього терміну, не розглядатимуться. У тезах необхідно чітко сформулювати наукову проблему, коротко охарактеризувати історіографію обраної проблематики, досліджені автором історичні джерела та використані методи дослідження, зазначити, у чому саме полягає новизна авторського підходу до вирішення проблеми, описати хід та результати дослідження, ясно сформулювати висновки. Тези, що не містять наукової новизни, прийматися не будуть. За матеріалами конференції передбачається випуск друкованої збірки тез. Автори кращих доповідей запрошуються до публікації своїх статей у фаховому збірнику «Актуальні проблеми вітчизняної та всесвітньої історії». Оргкомітет залишає за собою право відбору тез доповідей до участі у конференції. Реєстрація на сайті та своєчасна подача тез не гарантують участі в конференції – всі роботи проходять конкурсний відбір. Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, польська.

Адреса оргкомітету: 61022, м. Харків, майдан Свободи, 4, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна Історичний факультет, аудиторія V-59 Тел. +38(098)8584221, +38(057)7020379 E-mail: sntistfak@gmail.com Web: http://history.karazin.ua/

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s